O firmie

Firma Steeler oferuje optymalne rozwiązania zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych klientów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a jednocześnie średniej wielkości firmą, sklasyfikowaną według norm Unii Europejskiej.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Obecnie jesteśmy największym producentem orurowań z homologacją w Polsce. Zajmujemy również znaczącą pozycję na rynku europejskim. Naszym celem jest dostarczenie sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom. Dlatego w 2006 roku rozbudowaliśmy nasz zakład oraz zmodernizowaliśmy park maszynowy, by zapewnić Ci kompleksowe usługi jak najwyższej jakości.

Wzbogaciliśmy swoją ofertę o wyposażenie do najbardziej popularnych samochodów terenowych w Polsce. Obecnie proponujemy osłony podwozia, wyciągarki i płyty montażowe, zabudowy do samochodów typu pick-up, wykładziny oraz wszelkiego rodzaju uniwersalne akcesoria, które nadadzą Twojemu autu wyjątkowego charakteru. Oferowane przez nas produkty można nabyć w salonach w całej Polsce.

W chwili obecnej współpracujemy z następującymi centralami w zakresie dostawy orurowań i akcesoriów do aut:
- Toyota Motor Poland,
- Suzuki Motor Poland,
- Mitsubishi Motors Poland,
- Kia Motors Polska,
- Ford Polska,
- Subaru Import Polska,
- Isuzu Automotive Polska.

Przedstawiciele firmy Steeler pracują również w 21 krajach europejskich oraz w Nowej Zelandii, dostarczając nasze akcesoria do salonów samochodowych w całej Europie.

Nasza firma dostosowuje rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb. Dla nas partnerstwo opiera się na umiejętności uważnego słuchania każdego klienta. Cenimy sobie Twój komfort, poczucie zadowolenia oraz satysfakcji, dlatego za każdym razem podejmujemy wysiłek oparty na personalizacji naszych usług. Na rynku znajdziesz wiele firm o podobnym profilu, jednak wyjątkowe produkty mogą zaoferować Ci tylko wyjątkowi partnerzy – ludzie otwarci i rozumiejący Twoje potrzeby. Decydując się na współpracę z nami, będziesz w pełni przekonany o słuszności swojego wyboru.

zobacz nasz
katalog
produktów
Polityka prywatności | Klauzula informacyjna dla Klientów i Kontrahentów | Klauzula informacyjna dla pracowników Kontrahenta